Ви зараз тут:

Лазерна епіляція для гладенького тіла

Лазерна епіляція для гладенького тіла

Лазерна епіляція є однією з самих популярних і затребуваних процедур сьогодення, адже іі ефективність не порівняти з жодним іншим видом епіляції.

Отже, як працює лазерна епіляція? В ході цієї процедури волосся видаляються за допомогою концентрованого пучка світлових променів - лазера. Він випалює волосяні фолікули за рахунок нагріву пігменту, який в них міститься - меланіну. Саме цей пігмент відповідає за колір волосся і не тільки волосся.

У меланіну є одна особливість: він може поглинати світлові хвилі певної довжини (близько 700-1000 нанометрів, а один метр містить цілий мільярд нанометрів). Це поглинання не проходить просто так - меланін в процесі сильно перегрівається, і його підвищена температура, само собою, передається оточуючим тканинам - тобто самій волосині, в якій міститься меланін, і, звичайно, волосяній цибулині. Волосся разом з фолікулом, в свою чергу, не витримують температури і гинуть. Якщо процедура проведена правильно, то шкіра при ній не страждає абсолютно, особливо при використанні сучасного обладнання.

Епіляцію зайвого волосся лазером можна проводити на будь-якій частині тіла, включаючи обличчя і чутливу зону глибокого бікіні. Лазерна епіляція - це процедура, яка проводиться курсом для отримання необхідного результату, а саме - повного припинення росту небажаного волосся.

Як правило, курс становить від 8 до 12 процедур з інтервалом 4 – 5 тижнів. Вже після першої процедури, зробленої лазером, зникнуть назавжди від 15 до 30% всіх волосяних цибулин. Курс визначається індивідуально.

Ми - спеціалісти «АС Косметологія»  знаємо, що таке ефективна лазерна епіляція, і завдяки новому поколінню діодних лазерів MBT Mix Lazer з трьома довжинами хвиль та системою охолодження -12 С, даємо Вам можливість зробити це безболісно, без опіків, без шкоди для організму, отримавши тривалий ефект.

Безпечність процедури підтверджують дослідження спеціалістів в області косметології. Лазерна епіляція у Львові отримує позитивні відгуки від тих, хто вже оцінив переваги її дії.

Хочете надовго зберегти привабливість?

Не відкладайте на потім, дійте вже!

+380 (098) 006 97 96

Інші послуги