Ви зараз тут:

Контурна пластика

Контурна пластика

Контурна пластика препаратами гіалуронової кислоти відноситься до основних методів сучасного ін'єкційного омолодження і стоїть в одному ряду з такими процедурами, як біоревіталізація, гіалуронова мезотерапія і біоармування.

Унікальні особливості гіалуронової кислоти, введеної під шкіру, дозволяють якісно впливати на стан клітин епідермісу, стимулюючи вироблення колагену і еластину в фібробластах. За допомогою контурної пластики і ін'єкцій гіалуронової кислоти сучасна косметологія отримала можливість не тільки проводити ефективне видалення зморшок, але і коректувати форму губ, овал обличчя, ніс, скули, підборіддя і т.д.

Губи - це найбільш вразлива частина людського обличчя: вона першою звертає на себе увагу при розмові і спілкуванні. Крім того, губи є найсексуальнішою частиною жіночого обличчя. Головним і основним напрямком в процедурах сучасної контурної пластики, безумовно, є збільшення і корекція губ. При цьому зміна форми губ може знадобитися пацієнту з різних причин, а зокрема:

  • тонкі від природи губи
  • асиметричні губи
  • неправильна форма губ
  • естетичні і косметичні недоліки
  • зморшки і складки

В «АС Косметологія» ми застосовуємо лише якісні та сертифіковані препарати, такі як: Restylane (Швейцарія), Juviderm (Франція), Apriline (Франція), Neuramis (Південна корея).

Результат зазвичай тримається 8 – 12 місяців.

Хочете надовго зберегти привабливість?

Не відкладайте на потім, дійте вже!

+380 (098) 006 97 96

Інші послуги