Ви зараз тут:

Ботулінотерапія для тривалого омолоджуючого ефекту

Ботулінотерапія для тривалого омолоджуючого ефекту

Ботулінотерапія - процедура ін'єкційного введення ботулотоксину типу А.

В «АС Косметології» ботулінотерапія проводиться тільки за допомогою новітніх сертифікованих препаратів, що добре зарекомендували себе у всьому світі, а саме: Dysport («Диспорт»), Botox («Ботокс»), Xeomin («Ксеомін»), Refinex ( Рефайнекс).

Дія ботулотоксину типу А триває до 6 місяців і втрачається поступово. Також препарати прекрасно справляються з проблемою гіпергідрозу (надмірна пітливість).

Препарати на основі ботулотоксинів впливають на надактивні м'язи таким чином, що вони розслабляються і вирівнюють зморшки на шкірі. Тривале розслаблення напружених мімічних м'язів призводить до розгладження мімічних зморшок, а також дає можливість звикнути контролювати вираз обличчя і рух лицевої мускулатури, що сприяє запобіганню їх формування і може використовуватися в профілактичних цілях.

Іншого, такого ж швидкого, ефективного і тривалого впливу на міміку обличчя на сьогоднішній день не існує. Не треба боятися атрофії м'язової тканини внаслідок тривалого розслаблення - після закінчення дії препарату рух м'язів відновлюється. Лікар «АС Косметології» під час консультації визначає активність м'язів обличчя і підбирає необхідне дозування даного препарату в залежності від індивідуальних особливостей міміки, віку, статі та деяких особливостей пацієнта. Як правило чоловікам потрібна дещо більша доза, ніж жінкам, людям молодого і середнього віку більшу кількість препарату ніж віковим пацієнтам.

Тривалість процедури невелика, до півгодини, її можна провести навіть протягом обідньої перерви, а тривалість впливу зберігається до півроку. За бажанням, процедуру можна повторювати неодноразово. Процедура введення препаратів ботулотоксину для корекції зморшок дає негайний і тривалий результат і тому дуже затребувана і серед пацієнтів, і серед лікарів.

Регулярне використання ботулотоксинів для естетичних цілей дозволить домогтися тривалого омолоджуючого ефекту!

Хочете надовго зберегти привабливість?

Не відкладайте на потім, дійте вже!

+380 (098) 006 97 96

Інші послуги