Ви зараз тут:

Біоревіталізація для краси і молодості шкіри

Біоревіталізація для краси і молодості шкіри

Біоревіталізація - одна з найефективніших процедур, що дозволяє посилити гідратацію (зволоження) тканин і відновити структуру шкіри. Гіалуронова кислота - природний компонент шкіри. Вона утримує вологу, визначаючи кількість води в тканинах, надає шкірі пружність і еластичність, підтримує в нормальному положенні нитки колагену і еластину - головних білків шкіри, регулює активність фібробластів - клітин,які оновлюють шкіру. Тобто можна сказати, що гіалуронова кислота - речовина, що підтримує молодість і красу шкіри.

До складу препаратів для біоревіталізації може входити як гіалуронова кислота в чистому вигляді, так і з додаванням вітамінів, мікроелементів, екстрактів рослин, що підсилюють його дію.

Найчастіше процедуру проводять в області обличчя і декольте, губ, кистей рук. Зазвичай лікар «АС Косметології» рекомендує курс з 4-8 процедур, 1-2 рази в тиждень. Загальна кількість і частота впливу буде залежати від стану шкіри конкретної пацієнтки а також від обраного препарату. Уже після перших ін'єкцій шкіра стає сяючою, поступово розгладжуються дрібні зморшки, поліпшується колір обличчя. Після курсу процедур поліпшується тургор шкіри, якщо немає вираженого птозу - підтягується овал обличчя.

Ефект триває від 6 місяців до року. Тривалість дії буде залежати від способу життя пацієнтки: очевидно, що активне куріння і алкоголь здатні швидко звести нанівець будь-які результати. Щоб продовжити ефект, після першого курсу процедур рекомендуємо робити одну маніпуляцію раз в 3-4 місяці.

Хочете надовго зберегти привабливість?

Не відкладайте на потім, дійте вже!

+380 (098) 006 97 96

Інші послуги