Ви зараз тут:

Beauty Shape для корекції фігури

Beauty Shape для корекції фігури

Beauty Shape MBT V8 – це інноваційний апарат з технологією біполярного RF, масажем від’ємного тиску вакууму і роликового масажу являється дуже ефективним для лікування целюліту, нехірургічного видалення жирових відкладень та дряблості шкіри.

Даний апарат для корекції фігури являє собою поєднання чотирьох фізичних факторів: RF-енергії, вакуумної аспірації, інфрачервоного випромінювання та роликового масажу. Інфрачервоне випромінювання покращує тонус шкіри шляхом нагрівання, RF–енергія проникає глибоко в сполучні тканини. Синергія їх поєднання збільшує дифузію кисню всередині клітин шляхом нагрівання шкіри. Вакуум плюс спеціально розроблені ролики маніпулюють проникнення RF до 5 – 15 мм. В той же час, вакуумна і роликова дія протягують фіброзну сполучну тканину, ефективно руйнуючи підшкірний жир, а також стимулюють судини і капіляри, проводить лімфодренаж, пришвидшують метаболізм та зменшують жировий прошарок, активуючи обмінні процеси всіх шарів шкіри і підшкірно-жирової клітковини.

Процедура позбавлення целюліту проходить абсолютно безболісно і комфортно для пацієнта без реабілітаційного періоду і постпроцедурного догляду.

Після кожної процедури пацієнт відчуває полегшення та зменшення об’ємів тіла а шкіра стає пружнішою і гладшою. Результат найбільш помітний після 5 – 6 процедури.

Повний курс лікування призначається індивідуально для кожного пацієнта лікарем–косметологом «АС Косметологія» і зазвичай триває від 5 –до 12 процедур з інтервалом 1 раз на тиждень.

Хочете надовго зберегти привабливість?

Не відкладайте на потім, дійте вже!

+380 (098) 006 97 96

Інші послуги