AC

АС Косметологія - Ваш найкращий вибір!

В кожного з нас має бути свій лікар – косметолог! Той, кому можна довірити саме цінне – здоров’я і красу! Центр естетичної медицини і косметології «АС Косметологія» - це ваш особистий лікар, якому ви можете цілком довіритися і якого ви беззаперечно можете рекомендувати рідним і близьким!

Привітна атмосфера, затишок, гнучка система знижок, акції і інші приємні знаки уваги, дозволять вам зробити висновок – «АС Косметологія» - це найкращий варіант, - це центр косметологіі, в який хочеться повертатися знову.

Для Вас ми підібрали найкращий спектр послуг:

 • Лазерна епіляція на діодному лазері нового покоління 2019 року з технологією MIX в поєднанні трьох довжин хвиль та потужною системою охолодження -12° С – це гарантований результат, безпека та безболісність процедури. Результат Ви оціните з першої процедури – адже ми не економимо на імпульсах!
 • BeautyShape – це інноваційна платформа для ефективного схуднення, позбавлення целюліту та підтягнутої шкіри. Результат видимий вже після першої процедури! Єдиний апарат, який поєднує в собі 4 сили: RF ліфтинг, інфрачервоне випромінювання, вакуум та механічні ролики, та оснащений 4–ма маніпулами для кращого пропрацювання усіх ділянок тіла і обличчя.
 • Для ідеальної засмаги пропонуємо Вам горизонтальний солярій Triumph 600 UWE. Модель вищого класу, завдяки інноваційним технологіям, гарантує максимально якісну, рівномірну та безпечну засмагу.
 • Хочете надовго зберегти привабливість?

  Не відкладайте на потім, дійте вже!

  +380 (098) 006 97 96
 • Контурна пластика – для збільшення губ та корекції асиметрій, заповнення носогубних зморшоок, моделювання скул, підборіддя, кутів щелепи та носа.
 • Ботулінотерапія – для продовження вашоі краси, молодості та впененості у собі. Аболютно безболісна процедура, тривалістю 15-20 хв та відсутнім періодом реабілітації – і ви позбуваєтесь зморшок на 4 – 8 місяців!
 • А ще: біоревіталізація, мезотерапія, хімічні пілінги, біоревіталізуючі пілінги, мікроструми, фонофорез, Дарсонваль, чистки, доглядові процедури і т.д.

Всі наші апарати мають відповідну сертифікацію виробництва Німеччини, а також висновки СЕС України. Наші медичні спеціалісти пройшли кваліфіковане навчання та отримали відповідні сертифікати міжнародного зразка.

Наше кредо – професійний, грамотний, індивідуальний підбір лікувальних косметологічних процедур та препаратів домашнього догляду. Ми враховуємо всі побажання наших пацієнтів, які бажають зберегти натуральність і природню міміку, зберегти молодість, красу, стрункість та впевненість у собі!